Tissot T116.617.33.051.00

Tissot T116.617.33.051.00

  • Výrobce: Tissot
  • Kód výrobku: 125524
  • Dostupnost: K odeslání do týdne
  • 8 674 Kč

  • Cena bez DPH: 7 169 Kč

 

 

Ověřeno zákazníky
Více než 633 referencí
Doprava ZDARMA
 
100% Garance
originality hodinek
Nevíte si rady?
zavolejte nám, rádi poradíme
Vrácení zboží do 14 dnů
Nelíbí se Vám zboží? Zašlete ho zpět

Vyzkoušejte si zboží doma a zaplaťte do 14 dnů.

Tissot T1166173305100

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:


Určení: Pánské
Pouzdro:Z ušlechtilé oceli
Řemínek:Z ušlechtilé oceli
Sklo:Safír
Ciferník:Černý
Vodotěsnost:10 ATM

šířka ciferníku: 45 mm
výška ciferníku: 11.02 mm

FUNKCE:

Viz. Fotky
Napájení QUARTZ: životnost baterie cca 2 roky
Záruka: 2 roky

S hodinkami je dodáváno originální příslušenství, včetně boxu, instrukcí a originalního bookletu značky.

Značka Tissot

Tissot je švýcarská hodinářská firma, kterou založil Charles-Felicien Tissot a jeho syn Charles-Emile. Svoji továrnu založili ve městě Le Locle (dodnes sídlo společnosti) ve Švýcarsku.

Tissot v roce 1853 představil první masově vyráběné kapesní hodinky, se kterými zažil Charles-Emile v roce 1858 v Rusku velký úspěch, po kterém se následně proslavili na celém světě. Svůj velkolepý úspěch prokázali ziskem dvou zlatých medailí v Ženevě roku 1896 a vítězstvím soutěže Grand Prix hodinářskeho průmyslu v Paříži v roce 1900. Další úspěch na sebe nenechal dloho čekat. Přesně o 4 roky později vyrobili slavné carské hodinky pro důstojníka carské ruské gardy. Dvacátá léta 20. století znamenala pro firmu TISSOT obrovskou změnu ve výrobě hodinek. V roce 1917 vyrobili první náramkové hodinky pod názvem Princ. Hodinky se těšily velkému úspěchu u evropských a ruských zákazníků, protože měly na tu dobu revoluční design zakřiveného pouzdra a číselné indexy ve stylu Art Deco. Právě proto se v roce 1991 a 2002 dočkaly reedice s quartzovým pohonem ve verzi pro dámy, tak i pro pány. V letech 1929-30 představila první antimagnetické hodinky, které byly odpovědí na rozšiřující se vliv nových technologií (telefonů a elektrických zařízení), které mohly negativně ovlivnit přesnost hodinek. Firma vytvořila také první plastové hodinky (Astrolon - 1971), jejichž pouzdro bylo z plastu, kamenné (Rock watch - 1985), vyrobené z alpské žuly, perleťové (Pearl watch - 1986), vyrobené z perel a dřevěné (Wood watch - 1987) s pouzdrem z dřeva. V roce 1930 se firmy TISSOT a OMEGA na určitou dobu spojily a hodinky TISSOT-OMEGA z této éry jsou vyhledávanými sběratelskými předměty.

Od roku 1983 je členem představenstva The Swatch Group Ltd, které je největším výrobcem a distributorem hodinek na světě. V současnosti působí ve více než 150 zemích světa. Je oficiální časomírou a partnerem NASCAR, MotoGP a na mistrovstvích světa v cyklokrosu, motocyklů, šermu a ledním hokeji.

TISSOT používá stroječky vysoké kvality (ETA), také kvalitní materiály (316L ocel, titan, 18 karátové zlato) a vůči poškrábání odolná safírová skla. Hodinky jsou voděodolné nejméně od 30 do 300 metrů. Společnost poskytuje náhradní díly a opravářské služby na období 10 let na všechny a až do 20 let na zlaté hodinky. TISSOT se v posledních letech stal známý svojí dotykovou technologií. T-Touch hodinky mají dotykové safírové sklíčko, kterým se ovládají funkce, jako třeba kompas, barometr, výškoměr, teploměr a stopky. Je možné je vidět i ve filmech Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života a Pan a paní Smithovi.

Firma TISSOT od svého vzniku až dodnes patří k jedněm z největších inovátorů mezi výrobci hodinek. Vynakladá nemalé finanční prostředky a hlavně úsilí na vývoj techologií svých stroječků, výzkum speciálních materiálů nebo celkové funkce hdinek. Proto se není co divit, TISSOT si našli příznivce i mezi nejznámějšími lidmi světa jako Elvis Presley, Nelson Mandela a Carmen Miranda.

Vlastnosti
Určení Pánské
Značka Tissot
Pouzdro Ušlechtilá ocel
Pásek Pozlacený
Pásek Ušlechtilá ocel
Sklo Safír
Ciferník Černý
Vodotěsnost 10 ATM
Napájení Baterie
Rozměry
Šířka (mm) 45
Výška (mm) 11.02
Poslední přidané