My Cart

O nás :-)


Nejprve bych Vám chtěl poděkovat za návštěvu mého internetového obchodu. K založení internetového obchodu Libro.cz a následně 1hodinky.cz jsem se odvážil v roce 2009. Již v tomto prvním roce začaly být hlavním prodejním sortimentem originální značkové hodinky a tak je tomu i dnes. Každý měsíc byla přidána nová značka v sortimentu a mnohdy se jednalo o značky, které v České republice dosud nikdo neprodával. I proto si nás zákaznicí našli a oblíbili hned v prvním roce existence 1hodinky.cz. Po celou dobu se snažíme nabídnout zákazníkovi několik našich priorit, na základě kterých by mohl být zákazník u nás spokojený:
  • Nabízíme jistotu českého prodejce a tím i výhodu jednoduché komunikace, jistotu zajištění práv zákazníka a zdanění v České republice (všimněte si kolik prodejců je registrovaných se zahraničním DIČ)
  • Nabízíme mnohdy nejlepší ceny hodinek díky množství odebraného zboží u značkových distribucí
  • Nabízíme možnost vyzvednutí zboží na naší adrese provozovny
  • Nabízíme dopravu zdarma, nebo za velmi výhodné ceny bez omezení hodnoty nákupu
  • Nabízíme zákonnou možnost vrácení zboží do 14-ti dní dle obchodních podmínek
  • Nabízíme 3 druhy dopravy a 4 formy platby, včetně možnosti odložené platby u Twisto.cz
  • Garantujeme originalitu všech nabízených hodinek


Aktuálně se zaměřujeme hlavně na prodej značek Calvin Klein, Daniel Wellington, Diesel, Emporio Armani, Armani Exchange, Hugo Boss, Michael Kors, Fossil, Marc Jacobs, Guess a Invicta. Hlavně u značky Invicta se snažíme nabídnout co nejširší sortiment modelů. Nyní nabízíme tisíce modelů značky Invicta, což nás řadí mezi prodejce s největším sortimentem modelů této značky v Evropě. Každým rokem máme mnohé tisíce nových spokojených zákazníků.

Věřím, že si na 1hodinky.cz vyberete a stanete se dalším spokojeným zákazníkem.


S pozdravem,

Mgr. Petr Holub

Libro watches